• Dwubój nowoczesny

• 14.11.2023 16:01
        • 6 października 2023 w Nowej Rudzie nasi uczniowie powalczyli o jak najlepsze rezultaty w dwuboju nowoczesnym - bieg 1000m i pływanie stylem dowolnym 100m.
          Dziewczęta w ramach Igrzysk Dzieci w składzie: Jagoda z kl.6P i Milena z kl.7P wywalczyły - jakże nielubiane przez sportowców - 4 miejsce. Biorąc jednak pod uwagę bardzo wysoki poziom zawodniczek z miejsc 1-3, 4 miejsce jest ogromnym sukcesem! 💪🔥💪
          Ponadto Jagoda w klasyfikacji indywidualnej wywalczyła 3 miejsce! 💥🥉🥉🥉💥
          Chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci w składzie: Kuba i Filip z kl.6P stanęli na podium, a ich wyniki na tle pozostałych uczestników dały im 3 miejsce! 💪💪💪
          I to jeszcze nie koniec... Kuba był bezkonkurencyjny zajmując w klasyfikacji indywidualnej 1 miejsce! 💥🥇🥇🥇💥
          Dziewczyny w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie: Marysia i Julka z kl.7P zajęły wśród wszystkich szkół 7 miejsce, co pomimo życiówek uzyskanych w bieganiu i pływaniu pokazało, jak bardzo wysoki był poziom zawodów.
          Chłopcy zaś w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie nie innym niż bracia Niko i Kostek zajęli - najwyższe spośród naszych reprezentacji - 2 miejsce! 🥳🔥💪
          A Nikodem w klasyfikacji indywidualnej zajął 3 miejsce (ex aequo z uczniem innej szkoły).💥🥉🥉🥉💥
          Dzięki udziale w dwuboju uczniowie poznali smak zmęczenia i uzyskali rewelacyjne wyniki indywidualne. Pływanie 100m stylem dowolnym po wyczerpującym biegu na 1000m jest nie lada wyczynem!
          Pływanie rozwija wszechstronnie i podnosi na wyższy poziom wszystkie zdolności motoryczne - dzięki niemu można uzyskać niesamowicie dobry wynik nie trenując biegania! Przykładem jest Jagoda oraz Kuba, którzy podczas zawodów przebiegli w rewelacyjnym czasie 1000m. Jagoda z czasem 3.41.00 wyrównała tym wynikiem rekord szkoły należący do Amelii D., która również była uczennicą klasy sportowej o profilu pływanie. Kubie jeszcze trochę brakuje do pobicia rekordu szkoły, ale czas 3.31,64 był najlepszym czasem na tym dystansie podczas rywalizacji Igrzysk Dzieci, a czwartym w odniesieniu do biegów chłopców starszych o dwa lata od Kuby!
          Wielkie GRATULACJE dla wszystkich startujących i ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za wsparcie finansowe wyjazdy! 😊
        • więcej
        • Finały dolnośląskie w sztafetach

• 14.11.2023 16:18
        • W dniu 19.09.2023 r. na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej za rok szkolny 2022/23 szkół jeleniogórskich, połączone z podsumowaniem rywalizacji na Dolnym Śląsku. Dodatkowo przy tej okazji odbyły się finały dolnośląskie w sztafetach na dystansach 4x100 m, 2x2x200 m (sztafety mieszane), a także sztafety szwedzkie 100-200-300-400 m.
          Miło nam zakomunikować, że nasza szkoła SP11 Jelenia Góra wygrała rywalizację w mieście Jelenia Góra zarówno w kategorii Igrzyska dzieci (klasy 4-6), jak i w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). W rywalizacji na Dolnym Śląsku SP 11 w kategorii Igrzyska Dzieci zajęła 2 miejsce za SP46 Wrocław, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęliśmy 1 miejsce przed SP46 Wrocław. Brawo MYYYYY.

• 23.11.2022 11:19
        • W Olszynie Lubańskiej nasi uczniowie rywalizowali z najlepszymi biegaczami przełajowymi z całego Dolnego Śląska. Wysoka ranga zawodów pozwoliła naszym zawodnikom na rywalizację na najwyższym poziomie na trudnych technicznie trasach.
          Wśród najmłodszych uczniów naszą szkołę godnie reprezentowali: Kacper z klasy 1, Antek z klasy 2, Olga, Szymon i Miłosz z klasy 3.
          Uczennice z klas 4-6 na 22 drużyny uplasowały się na 11 miejscu, a więc w połowie stawki. Wielkie brawa dla Poli, Natalii, Marysi, Mileny, Julii i Marysi.
          Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej uzyskali wysokie 8 miejsce na 21 drużyn. Wielkie brawa dla Kostka, Nikodema, Tymona, Kuby, Ignacego i Krystiana.
          W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej naszą szkołę reprezentowali chłopcy: Antek, Marcel, Dawid, Dawid, Kacper i Stasiek, którzy zajęli 10 miejsce na 19 drużyn. Warto dodać, że pomiędzy 10 a 5 miejscem różnica czasowa wynosiła zaledwie 15sek, co świadczy o bardzo wysokim poziomie każdej ze startujących drużyn.
          Niezmiennie dziękujemy Radzie Rodziców za możliwość wyjazdu na zawody.
          A wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacje!
        • więcej
        • Nowa Ruda 05.10.2022 r. - dwubój nowoczesny

• 17.10.2022 13:31
        • W środę 5 października nasi najlepsi "biegaczo-plywacy" pojechali do Nowej Rudy mierzyć się z dwubojem nowoczesnym 💪💪💪
          Podczas biegu na 1000m i pływania 100m stylem dowolnym padło wiele rekordów życiowych, które przełożyły się na końcowe, wysokie miejsca w klasyfikacji szkół dolnośląskich! 👏👏👏
          Igrzyska Dzieci:
          Ulyana z kl. 6p  i Milena z kl. 7p III miejsce drużynowo w kat. dziewcząt,
          ponadto Ulyana III miejsce indywidualnie 🔥
          Bracia Kostek i Nikodem z kl. 7p również III miejsce drużynowo w kat. chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
          Amelia i Julka z kl. 8p "ulubione" IV miejsce drużynowo w kat. dziewcząt, ale do podium zabrakło jedynie 80pkt, co na tak wysoki poziom zawodów jest bardzo małą różnicą
          Bartek i Kajtek z kl. 8p - II miejsce drużynowo w kat. chłopców.

Wielkie brawa i gratulacje dla naszych uczniów, a dla Rady Rodziców wielkie podziękowania za sfinansowanie wyjazdu🥰