Dzień z życia świetlicy

28.11.2022 10:28
        Świetlica to nie tylko beztroska i zabawa, ale i kreatywne spędzanie czasu wolnego. Uczenie się nowych rzeczy, czy odkrywanie kolejnych zainteresowań oraz.... zawieranie nowych przyjaźni!

Zajęcia w świetlicy szkolnej

23.11.2022 10:03
        Spędzamy aktywnie, miło i tak jak lubimy czas wolny na zajęciach w świetlicy szkolnej 😁

Konkurs "Orzeł biały"

23.11.2022 10:03
        Gratulujemy wszystkim dzieciom z klas 1, które brały udział w konkursie plastycznym pt.: „Orzeł Biały” 🙂

Miło i przyjemnie w świetlicy🙂

02.11.2022 11:32
        Miło i przyjemnie spędzamy nasz wolny czas w czasie zajęć świetlicowych zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami… dzieci z klasy 1🙂

Dzień Chłopaka i Dziewczyny

29.10.2022 16:25
        Dzień Chłopaka i Dziewczyny w klasie Id. Dzieci z klasy samodzielnie wykonały podczas zajęć w świetlicy wszystkie dekoracje niezbędne do stworzenia fotobudki. Zabawa była przednia, co zostało uwiecznione na naszych zdjęciach.